İşletmelere İpuçları

Beş adımda yazlık mekan konsepti

Yazın gelmesiyle birlikte açık hava mekanlara talepler iyice arttı. İnsanlar hem hoş vakit geçirmek hemde kapalı ortamlardan uzak durmak istiyor.Bunun nedenleri içerisinde gün içinde sürekli olarak kapalı ortamlarda bulunmak,ısınan hava ve sigara yasağı başı çekiyor.Talepte açık hava mekanlarına doğru artıyor.

İşte bu yüzden hemen kolları sıvayıp mekanınıza artılar katacak ‘yazlık mekan konsepti ‘ mizi denemenizde fayda var. Buyrun ;

1- Ağaç feneri: Eğer işletmenizin bahçesinde ağaçlar varsa hemen gidip ağaç fenerleri almanız lazım. Ortama hem loş hemde salaş bir hava katacak, müşterileriniz bu tatlı ağaçların altında oturmaya bayılacak.

2- Hamak: Evet hamak kurun.Hem görsel hemde sallanmayı seven müşterileriniz açısından akılda kalıcılığı pekala denenmiş,tavsiye edilmiştir

3-Çiçekler: Bahçenizde yazın olmazsa olmaz olan rengarenk çiçeklerdir. İster saksılara ister bahçenize ekebilirsiniz.

Hatta giriş kısmına çiçekli yol bile yapabilirsiniz. Deneyin deriz

4-Bambu sunum: Yaz konsept bütünlüğü sağlanması açısından sunumunuza mevsim meyvelerinden iliştirip,bambu sunum malzemeleri ile sunum yapabilirsiniz.

5-Rüzgar gülü: Uygun yerlere minik,dekoratif rüzgar gülleri yerleştirebilirsiniz. Böylelikle mekanınıza hem serinlik hemde dikkat çekici bir his verecektir.Rengarenk oluşu da mekanınıza ayrı bir hava katacaktır.

Haydi yaz bitmeden deneyin.

Serin kalın,hoşçakalın..

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.