İşletmelere İpuçları

İşletmenizin Reklamını Nasıl Yaparsınız ?

whatsaround ile reklamını yap

İşletmenizi kurduğunuzda, mekanınızı tüketicilere duyurmanız için reklamlara başvurmanız gerekmektedir.

Eskiden yeni açılan bir yeri duyurmak indirim, afiş ve balonlar gerekirdi. Artık günümüzde sosyal medya ve arama motorlarına reklam vererek mekanınızı internet ortamına taşımak bilinirlik açısından en etkili yollardan birisidir.

Neredeyse her yeni kurulan işletmenin bir çok yerde reklamı vardır ve hep bir rekabet içindelerdir.

Peki ya herkes aynı şeyi denerken siz neden markanızı bu yığın içerisine atasınız ki ? Peki ne yapmalıyım dediğinizi duyar gibiyim.

Öyleyse okumaya devam edelim.

Her geçen gün hızla gelişip yeni platformlar eklenen sosyal medyadan kopmadan, yeniliği takip etmeniz, çağa ayak uydurmanız işletmeniz adına yapabileceğiniz en kaliteli yatırımdır.

İşte bunun için size mekanınızı hiç zahmet etmeden tüm dünyaya duyurabileceğiniz yeni bir sosyal paylaşım sitesi ”Whatsaround”tan bahsedeceğim.

Peki ya ‘‘Whatsaround” nedir?

Whatsaround fotoğraf ve videoların paylaşıldığı, İnstagram benzeri yeni sosyal medya uygulamasıdır. İnstagram’dan farklı olarak bu uygulamayı kullanan herkes para kazanabilir. Uygulamada fotoğraf, video paylaşımları ve tüm dünyadan kullanıcıların paylaşımlarını beğenerek sanal para kazanılmaktadır. Uygulamada bu para shotcoin olarak adlandırılır ve biriken bu Shotcoin‘lerle marketten Etherium, Starbucks, Amazon, Google Play, Appstore hediye kartları alınabiliyor.

İşte sizin işletmeniz de tam olarak burada devreye giriyor.

Whatsaround’ a işletmenizi ekleyip, kullanıcıların verilen kod ile hem mekanınızda alışveriş yapmasını hem de marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Uygulamaya ücretsiz üye olmak için https://www.whatsaround.com/signup/AJoga tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Şimdiden bol kazançlar..

 

Etiketler
Daha fazla göster