İşletmelere İpuçlarıMüşteri Gözlemleri

Müşteriler Ne İster 2 ; Isınmak İster

Mekanınızı Kışın Sıcak Tutun

İşletmeleri, şirketleri, kurum ve kuruluşları var eden müşterilerdir demiştik bi önceki Müşteriler Ne İster? adlı yazımızda. Müşteriler kışın bir mekandan ne ister peki?

Cevabı basit ; Isınmak ister..

Evet yanlış duymadınız. Açık mekanlarda kışın genelde soğuk olduğu için insanlar pek fazla oturmak istemez. Bunun için genellikle kapalı mekanlar tercih edilir.

İşte bunun önüne geçmek için sizin için araştırdığımız dış mekan ısıtma yöntemleri:

Masa altı ısıtıcıları :

2 saatte 1 TL gibi düşük tüketimi sayesinde alttan ısıtmalı sıcak masalar diğer ısıtma sistemlerine göre çok daha tasarrufludur. Kendini de kısa zamanda amorti eder. Sadece bir müşteri için iş yerinin tamamı değil sadece müşterinin oturduğu alan ısıtıldığı için çok yüksek yakıt/enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca müşterileriniz açma kapama düğmesi sayesinde diledikleri zaman kendi masalarını kapatıp açabilirler.  Alttan ısıtmalı sıcak masalarda notebook, şarj cihazı gibi aygıtlar için dahili priz bulunur. Şarjı biten veya çalışmak isteyen müşterilerin tercihi olursunuz.

Kızılötesi ısıtıcı:

Eşit ve hedefli ısı dağılımı sağlar ve ayarlanabilir şekildedir.  Toz oluşturmaz, allerjenler için uygundur. Kumandalı olduğu için kolay kullanım sağlar. Taşınabilir.

Gazlı Isıtıcı (Tüplü):

Geniş bir alanı ısıtabilir. Açık veya yarı açık alanlarda kullanılır. Tekerlekleri sayesinde taşınabilirdir.  12 kg’lik LPG tüpüyle çalışır.

Bacasız Şömine:

Klasik soba görüntüsüne sahip olduğu için dekor amaçlı kullanılabilir. Her tasarıma ayak uydurabilir. Taşınabilir olduğundan her yerde kullanılabilir.

Karar sizin.

Sıcacık bir kış geçirmeniz dileğiyle..

 

 

Etiketler
Daha fazla göster